11487

КОНКУРС!!! Увековечьте черешню

Торговая марка «Мелитопольская черешня» при поддержке исполкома Мелитопольского городского совета с целью популяризации бренда Мелитополя, как «Черешневой столицы Украины» объявляют конкурс на лучший проект скульптурной композиции «Памятник черешне»

Торговая марка «Мелитопольская черешня» при поддержке исполкома Мелитопольского городского совета с целью популяризации бренда Мелитополя, как «Черешневой столицы Украины» объявляют конкурс на лучший проект скульптурной композиции «Памятник черешне»

 Положення про проведення конкурсу на кращий проект скульптурної композиції «Пам’ятник черешні»

Загальні положення

Конкурс на кращий проект скульптурної композиції «Пам’ятник черешні» (далі – Конкурс) ініціюється торговою маркою «Мелітопольська Черешня» та проводиться за підтримки  виконавчого комітету Мелітопольської міської ради з метою популяризації бренду Мелітополя, як «Черешневої столиці України».

Завдання конкурсу

1. Виявлення в умовах конкурсних змагань кращого проекту скульптурної композиції «Пам’ятник черешні» у вигляді монументу, скульптурно-декоративної або іншої конструкції, який би відрізнявся б архітектурно-художньою красою, авторською новизною, відображав внесок людської праці при вирощуванні черешні та підкреслював статус Мелітополя, як «Черешневої столиці України».

2. Підвищення активності населення через надання можливості кожному жителеві міста внести власний вклад у збереження історії і появу нової пам’ятки на карті м. Мелітополя.

Умови проведення Конкурсу

1. Конкурс проводиться протягом березня – серпня 2012 року.

2. Участь у Конкурсі можуть брати всі зацікавлені особи без вікових обмежень.

3. Конкурсні роботи приймаються до 31.08.2012 року в Палаці культури ім. Т.Г.Шевченка, за адресою: м. Мелітополь, пл. Перемоги, 4, e-mail: [email protected]

4. Конкурсні роботи можуть бути виконані в довільній техніці, з використанням будь – якого матеріалу.

5. Учасники подають конкурсний пакет, що складається з наступних документів:

а) заявка з вказівкою прізвища, імені, по батькові, дати народження автора (авторів), місця роботи і посади, поштової адреси і телефону, електронної пошти;

б) ескіз пам’ятника;

в) проекції пам’ятника з вказівкою розмірів;

г) пояснювальна записка з описом пам’ятника (вказуються розміри пам’ятника, матеріал з якого планується виготовлення майбутнього пам’ятника,  інші матеріали, що дозволяють розкрити задум автора проекту  детальніше, за бажанням описується комплексний благоустрій прилеглої до пам’ятника території).

6. Факт направлення автором або авторським колективом проекту на Конкурс означає згоду з умовами проведення Конкурсу, з подальшим використанням авторської ідеї для виготовлення пам’ятника.

7. Всі ескізи, представлені на Конкурс з недотриманням термінів і формату представлення матеріалів, не допускаються до участі в Конкурсі.

8. Ескізи, подані на Конкурс не рецензуються і не повертаються.

Критерії оцінки

1. Відповідність меті Конкурсу.

2. Технічна можливість реалізації проекту.

3. Оригінальність рішення.

4. Фінансова реальність проекту.

5. Ідейно-художня значущість композиції.

6. Виразність і цілісність композиційного рішення.

7. Гармонійне поєднання пам’ятника з прилеглою територією і довкіллям.

Порядок визначення переможців

Переможці Конкурсу визначаються на підставі рішення Оргкомітету.

Для підбиття підсумків конкурсу створюється конкурсна комісія із залученням профільних фахівців, склад якої затверджується розпорядженням міського голови.

Офіційне нагородження переможців Конкурсу буде відбуватися під час міських заходів, присвячених Дню міста.

Переможці отримають грошову винагороду. Фонд конкурсу складає 25 000 грн.

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.