bxrk-odiyaannix__large

Блок Петра Порошенка: дівчата Льовочкіна, Тігіпка і… просто дівчата

Блок Петра Порошенка на цих виборах вирішив «жити по новому» — тобто повністю відмовитися від усіх цих ідей Майдану і очищення влади, і повернути у владу всіх головних ставлеників Росії — представника газової групи «РосУкрЕнерго», колишнього голову адміністрації Януковича Сергія Льовочкіна, віце-прем’єра уряду Азарова Сергія Тігіпка та інших одіозних персонажів.

Льовочкіна і Тігіпка в Блоці Порошенка представляють представниці прекрасної статі, пише rewer.net. Ось вони.

Наталія АГАФОНОВА

Найближча подруга сестри Льовочкіна Наталія Агафонова була делегована як його представниця спочатку в «Удар» Кличка, а тепер балотується до парламенту від Блоку Порошенка.

Ось Наталя як найближча подруга на весіллі Юлії Льовочкіної…

До речі, раніше Льовочкіна жила з депутатом Чудновським, який «кинув» «Батьківщину» і пішов до регіоналів, ставши «тушкою». Сьогодні він балотується в депутати на мажоритарному окрузі і хвалиться тим, що за нього агітує дружина Юрія Луценка Ірина, яка разом з чоловіком всією сім’єю йде в депутати від Порошенка.

Олександра ПАВЛЕНКО

Хоче мати своє представництво в президентському блоці і Сергій Тігіпко. Головний «критикант влади» домовився з Порошенком, щоб його найближча соратниця, ще недавно представниця Сергія Тігіпка в ЦВК Олександра Павленко була висунута від Блоку Порошенка на окрузі № в Києві.

Ольга ЛЮЛЬЧАК

Так само Блок Порошенка хоче порадувати киян в Оболонському районі ще однією дівчиною — Ольгою Люльчак, за яку голосував з’їзд Блоку Порошенка як за кандидата.

Фото Люльчак та інших представниць «прекрасної статі» в Блоці Порошенка безумовно милує око. Але одночасно кидають тінь на Президента, дії якого все частіше кардинально розходяться з його красивими заявами…

 

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.