7055

Зарегистрированные кандидаты в депутаты

Выборы, выборы, кандидаты… полный список по всем округам.

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №1

  • Вдовиченко Георгій Георгійович
  • Глєбов Андрій Юрійович
  • Гритчин Віктор Васильович
  • Жадан Наталія Вікторівна
  • Живецький Родіон Альбертович
  • Казакова Світлана Миколаївна
  • Маслов Павло Борисович
  • Мємєтов Арлен Хасімович
  • Орлов Олег Емануілович
  • Петрова Катерина Олександрівна
  • Попович Віталій Васильович
  • Рикова Світлана Миколаївна
  • Самсонов Іван Іванович
  • Смірнов Роман Михайлович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №2

  • Білий Іван Миколайович
  • Гайденко Іван Олександрович
  • Гамалей Сергій Вікторович
  • Єрмак Валентина Андріївна
  • Желєва Юлія Сергіївна
  • Кім Віктор Валерійович
  • Кірсанов Андрій Миколайович
  • Кобка Віталій Анатолійович
  • Комаринський Василь Іванович
  • Новогрибельський Ігор Ізяславович
  • Ряжечкін Ігор Володимирович
  • Супруненко Людмила Вікторівна
  • Хрущ Андрій Сергійович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №3

  • Барибін Олександр Миколайович
  • Даниленко Володимир Володимирович
  • Євсюков Володимир Олександрович
  • Іщенко Василь Дмитрович
  • Козакова Наталія Федорівна
  • Намлієва Людмила Миколаївна
  • Потапов Олександр Вячеславович
  • Ушаков Олексій Вікторович
  • Федан Наталія Петрівна
  • Четирін Валерій Анатолійович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №4

  • Борисенко Дмитро Євгенович
  • Гвармані Артем Анатолійович
  • Дуков Юрій Костянтинович
  • Ємельянова Галина Сергіївна
  • Пруденко Юрій Іванович
  • Сакун Владислав Вячеславович
  • Самофалов Віктор Анатолійович
  • Чичановський Ігор Олексійович
  • Шанін Геннадій Іванович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №5

  • Акінжела Станіслав Григорович
  • Дінкова Оксана Євгенівна
  • Єрмак Геннадій Анатолійович
  • Маслов Ігор Олександрович
  • Москаленко Олександр Миколайович
  • Набоков Анатолій Миколайович
  • Пантелеєв Сергій Васильович
  • Пащенко Анатолій Анатолійович
  • Федоров Володимир Вікторович
  • Хахаміді Ігор Павлович
  • Хілько Микола Геннадійович
  • Христова Світлана Володимирівна

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №6

  • Барсук Олександр Матвійович
  • Буряк Олег Миколайович
  • Горбань Юрій Вікторович
  • Грицаненко Віктор Васильович
  • Довгій Віктор Кирилович
  • Зарютін Віталій Володимирович
  • Кірічков Руслан Сергійович
  • Михайлова Лариса Вікторівна
  • Руденко Людмила Борисівна
  • Тараканова Ольга Олександрівна
  • Федоров Сергій Іванович
  • Чорний Дмитро Анатолійович
  • Шишманова Катерина Пантеліївна

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №7

  • Данченко Микола Миколайович
  • Заєць Ірина Володимирівна
  • Мємєтов Хасім Шевкетович
  • Принужденко Володимир Миколайович
  • Райнов Андрій Миколайович
  • Ревега Зеновій Павлович
  • Романов Віктор Іванович
  • Сидоренко Алеся Олександрівна
  • Стойчев Дмитро Володимирович
  • Чернер Марк Абрамович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №8

  • Бєднов Олександр Анатолійович
  • Вознюк Олена Володимирівна
  • Грабовой Олександр Сергійович
  • Грузін Олександр Сергійович
  • Євстігнєєв Сергій Анатолійович
  • Захаренков Іван Станіславович
  • Луканова Людмила Володимирівна
  • Нікулов Володимир Вікторович
  • Ялпачик Вадим Федорович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №9

  • Аносов Іван Павлович
  • Бондар Ольга Василівна
  • Гаврилова Наталя Сергіївна
  • Громико Олексій Сергійович
  • Гудзь Віктор Васильович
  • Зотов Юрій Олександрович
  • Колесніков Олександр Миколайович
  • Москаленко Олег Ілліч
  • Орлов Віктор Емануілович
  • Петрук Анжела Олександрівна
  • Ступак Денис Сергійович
  • Шубін Сергій Львович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №10

  • Виноградов Ігор Валерійович
  • Загрівий Вячеслав Віталійович
  • Земська Наталя Миколаївна
  • Квашневський Олександр Іванович
  • Лисенко Ігор Анатолійович
  • Мішкін Віталій Васильович
  • Міщенко Валерій Іванович
  • Попаз Віталій Васильович
  • Рудченко Сергій Олександрович
  • Селедцов Сергій Віталійович
  • Шенцов Євген Валентинович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №11

  • Діхтєрьов Юрій Григорович
  • Єрмак Джаміля Магомедівна
  • Желєва Людмила Борисівна
  • Копайлова Тетяна Віталіївна
  • Миц Володимир Федорович
  • Орловська Ніна Володимирівна
  • Парлюк Ганна Альбертівна
  • Покровенко Анатолій Михайлович
  • Трішина Олена Валеріївна
  • Усатюк Сергій Васильович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №12

  • Андрос Микола Васильович
  • Берднікова Катерина Василівна
  • Денисов Ігор Геннадійович
  • Жадан Олена Геннадіївна
  • Карачевцев Геннадій Михайлович
  • Катанчик Євген Миколайович
  • Крушельницький Ігор Євгенович
  • Мезенцев Денис Юрійович
  • Пігарев Вадим Валентинович
  • Плаксін Сергій Миколайович
  • Політун Олег Георгійович
  • Русін Ігор Іванович
  • Скорина В’ячеслав Іванович
  • Слобожан Олександр Валерійович
  • Стеценко Володимир Валерійович
  • Чуб Сергій Володимирович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №13

  • Василенко Леонід Іванович
  • Верещага Юрій Іванович
  • Вільшанська Надія Іванівна
  • Гоман Людмила Олександрівна
  • Крижановська Наталія Вікторівна
  • Пачев Сергій Іванович
  • Побігун Артем Михайлович
  • Різник Володимир Іванович
  • Руденко Ганна Вікторівна
  • Сапожніков Микола Дмитрович
  • Семікін Михайло Олександрович
  • Сігута Андрій Леонідович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №14

  • Качан Олексій Миколайович
  • Лащ Олена Миколаївна
  • Морозова Анастасія Олександрівна
  • Передерій Олександр Якович
  • Рижков Олександр Миколайович
  • Старков Іван Андрейович
  • Тищенко Дар’я Олександрівна
  • Шатохіна Наталія Георгіївна

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №15

  • Букреєв Василь Вікторович
  • Гаценко Тетяна Сергіївна
  • Горбань Володимир Степанович
  • Камишов Микола Миколайович
  • Клют Світлана Володимирівна
  • Мироненко Геннадій Анатолійович
  • Орловський Сергій Юрійович
  • Роман Владислав Володимирович
  • Старков Павло Андрійович
  • Тумінський Віталій Володимирович
  • Чаппа Андрій Федорович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №16

  • Ільковський Володимир Андрійович
  • Карновська Галина Олександрівна
  • Кюрчев Сергій Володимирович
  • Матвієць Володимир Павлович
  • Міліч Валерій Леонідович
  • Московченко Антоніна Валентинівна
  • Носова Наталія Валеріївна
  • Павленко Віталій Вікторович
  • Попов Валентин Миколайович
  • Прокоф’єв Олексій Костянтинович
  • Саскевич Андрій Васильович
  • Юдіна Наталя Сергіївна

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №17

  • Балицький Олег Віталійович
  • Генов Тарас Сергійович
  • Горбатюк Ігор Васильович
  • Гринченко Євгенія Миколаївна
  • Крейденко Тетяна Вікторівна
  • Левадний Михайло Вікторович
  • Макаревич Інна Валентинівна
  • Працьовитий Андрій Андрійович
  • Савченко Валентина Валентинівна
  • Савченко Віталій Леонтійович
  • Садовський Анатолій Миколайович
  • Станко Ігор Миколайович
  • Фоменко Олена Вікторівна

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №18

  • Дубініна Олена Василівна
  • Єременко Вячеслав Миколайович
  • Костяков Віктор Валерійович
  • Мальцев Дмитро Борисович
  • Міхова Ольга Євгеніївна
  • Наумова Людмила Дмитрівна
  • Павелко Андрій Станіславович
  • Помбухчий Андрій Олександрович
  • Прохоров Сергій Геннадійович
  • Суховецький Віктор Станіславович
  • Чуприна Тетяна Валентинівна
  • Шестопалов Сергій Павлович
  • Юшко Ірина Володимирівна

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №19

  • Арестенко Микола Миколайович
  • Горін Микола Валерійович
  • Громико Сергій Петрович
  • Клюшнікова Альона Віталіївна
  • Ковальчук Валентина Андріївна
  • Кулинич Лілія Іванівна
  • Мітєва Арина Миколаївна
  • Орлова Оксана Миколаївна
  • Сінделі Ірина Миколаївна
  • Стрюков Максим Леонідович
  • Шестаков Олександр Петрович
  • Ширінський Дмитро Олександрович
  • Ялпачик Володимир Федорович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №20

  • Аверін Сергій Миколайович
  • Албул Тетяна Сергіївна
  • Булгакова Тетяна Сергіївна
  • Васильєв Сергій Петрович
  • Волик Микола Леонтійович
  • Голуб Марія Василівна
  • Коротков Олександр Сергійович
  • Крушельницька Тетяна Ігорівна
  • Кулик Володимир Олександрович
  • Лактіонова Любов Дмитрівна
  • Негрій Сергій Володимирович
  • Павелко Світлана Володимирівна
  • Перебийніс Анатолій Миколайович
  • Стойков Юрій Анатолійович
  • Трухін Дмитро Геннадійович
  • Чернецький Максим Олегович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №21

  • Бурлака Тетяна Миколаївна
  • Бутнарь Сергій Костянтинович
  • Гук Віталій Валерійович
  • Денисенко Вячеслав Степанович
  • Зубик Микола Миколайович
  • Лещенко Дмитро Юрійович
  • Лябах Валерій Олексійович
  • Михайлов Андрій Вікторович
  • Окса Микола Миколайович
  • Пачева Олена Іванівна
  • Петрусевич Валентина Павлівна
  • Сурков Іван Павлович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №22

  • Брустінов Володимир Михайлович
  • Головіна Тамара Вікторівна
  • Дерінг Людмила Анатол’ївна
  • Дьячков Віталій Володимирович
  • Завгородній Володимир Миколайович
  • Каліцев Дмитро Іванович
  • Капінос Юрій Васильович
  • Кирилюк Віктор Миколайович
  • Кравченко Сергій Сергійович
  • Мащенко Андрій Євгенович
  • Михайлов Олександр Вікторович
  • Овсяніков Юрій Анатолійович
  • Полторацька Галина Миколаївна
  • Сотула Віталій Вікторович
  • Ткаченко Оксана Вікторівна

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №23

  • Відревич Михайло Олександрович
  • Жидкевич Олег Миколайович
  • Журавко Сергій Васильович
  • Кас’янова Наталія Олексіївна
  • Кириллов Олександр Георгійович
  • Коломієць Сергій Володимирович
  • Лінок Раїса Савеліївна
  • Мазілін Сергій Дмитрович
  • Савенков Денис В’ячеславович
  • Савчук Мирослав Васильович
  • Смирнов Валентин Миколайович
  • Шавров Ігор Валерійович
  • Шостак Дмитро Юрійович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №24

  • Бережний Максим Володимирович
  • Березенцева Тетяна Володимирівна
  • Євсюков Олександр Олександрович
  • Карандаш Микола Михайлович
  • Маралкін Валерій Вікторович
  • Меренков Тимур Євгенович
  • Очеретько Ігор Валерійович
  • Сотник Сергій Васильович
  • Стойчев Сергій Володимирович
  • Целюрик Павло Олегович
  • Юрченко Олександр Миколайович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №25

  • Булгаков Олексій Олексійович
  • Івахов Юрій Васильович
  • Лещін Олександр Володимирович
  • Малярчук Сергій Васильович
  • Маслов Михайло Борисович
  • Можаровський Олексій Леонідович
  • Мосюр Сергій Юрійович
  • Пермякова Карина Дмитріївна
  • Пшеничний Віктор Данилович
  • Соколов Валерій Іванович
  • Соснова Ганна Василівна
  • Шевцова Євгенія Анатоліївна

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №26

  • Вілянов Михайло Сергійович
  • Жадан Олександр Миколайович
  • Камчатний В’ячеслав Леонидович
  • Коваленко Дмитро Вікторович
  • Леонтьєва Ольга Олександрівна
  • Овчаренко Володимир Геннадійович
  • Пруденко Ольга Анатоліївна
  • Сахацька Валентина Мефодіївна
  • Сульженко Андрій Миколайович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №27

  • Абаєв Михайло Костянтинович
  • Барабаш Геннадій Вікторович
  • Борисенко Леонід Іванович
  • Братішко Євген Олександрович
  • Вилегжанін Олександр Сергійович
  • Ебулісов Вейс Ізітович
  • Карман Сергій Вікторович
  • Кобзева Тетяна Євгенівна
  • Купрєєнко Сергій Володимирович
  • Сахацький Олександр Олександрович
  • Середа Сергій Миколайович
  • Трошина Олена Джонівна
  • Фесик Олександр Володимирович
  • Яценко Олена Євгенівна

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №28

  • Гаркушка Дмитро Юрійович
  • Жадан Олександр Олександрович
  • Копосов Володимир Олексійович
  • Приступа Ганна Володимирівна
  • Сажнєва Марина Вікторівна
  • Сидорчук Іван Якович
  • Сімонянц Роман Аветісович
  • Суслова Олена Володимирівна
  • Яланський Олександр Миколайович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №29

  • Братішко Олександр Миколайович
  • Бурлака Неля Сергіїіна
  • Гайсумова Ольга Вікторівна
  • Дуданець Олег Олександрович
  • Катюха Денис Анатолійович
  • Лисенко Валерій Іванович
  • Пахущий Олександр Олександрович
  • Пашко Іван Федорович
  • Півцаєв Едуард Олексійович
  • Плотніков Микола Петрович
  • Сергєєв Сергій Володимирович
  • Танасов Сергій Васильович
  • Терещенко Олексій Михайлович
  • Яремій Віталій Іванович

Зареєстровані кандидати по одномандатному мажоритарному виборчому округу №30

  • Дрюцька Галина Петрівна
  • Євтушенко Сергій Михайлович
  • Козлов Олексій Олександрович
  • Комарницька Алла Михайлівна
  • Маслянка Віталій Володимирович
  • Михайлов Едуард Васильович
  • Свиридова Олена Вікторівна
  • Середа Олег Григорович
  • Суровцев Андрій Вікторович
  • Трояновський Сергій Анатолійович
  • Усиков Віллій Миколайович
  • Федоренко Олена Миколаївна

Зареєстровані кандидати по багатомандатному виборчому округу висунутих від:

Мелітопольської міської організації Партії регіонів:

  • Ярощук Володимир Іванович
  • Вальтер Сергій Георгійович
  • Дубініна Олена Василівна
  • Рижков Олександр Миколайович
  • Касярум Сергій Олександрович
  • Дунаєв Олег Вячеславович
  • Фалько Олександр Олександрович
  • Мінько Сергій Анатолійович
  • Кологойда Артем Миколайович
  • Полячонок Артур Олександрович
  • Єлісєєв Ігор Анатолійович
  • Тімофєєв Павло Анатолійович
  • Говорков Валерій Вікторович
  • Чупровський Микола Петрович
  • Онищук Юрій Петрович
  • Попов Сергій Васильович
  • Пилипенко Олександр Сергійович
  • Федоров Іван Сергійович
  • Овчаренко Володимир Геннадійович
  • Шепель Сергій Миколайович
  • Кондаков Костянтин Георгійович
  • Гневковський Павло Станіславович
  • Карновська Галина Олександрівна
  • Нікуліна Тамара Петрівна
  • Козлов Олексій Олександрович
  • Іванова Наталя Анатоліївна
  • Бойко Світлана Олександрівна
  • Барибін Олександр Миколайович
  • Дранько Галина Миколаївна
  • Туменко Борис Іванович
  • Андрос Микола Васильович
  • Барабаш Геннадій Вікторович
  • Вільшанська Надія Іванівна
  • Миц Володимир Федорович
  • Громико Сергій Петрович
  • Брустінов Володимир Михайлович
  • Колесніков Олександр Миколайович
  • Коломієць Сергій Володимирович
  • Маслов Ігор Олександрович
  • Перебійніс Анатолій Миколайович
  • Пруденко Юрій Іванович
  • Очеретько Ігор Валерійович
  • Пашко Іван Федорович
  • Маслов Павло Борисович
  • Пшеничний Віктор Данилович
  • Сурков Іван Павлович
  • Федоров Сергій Іванович
  • Чаппа Андрій Федорович
  • Чернер Марк Абрамович
  • Шенцов Євген Валентинович
  • Ялпачик Вадим Федорович
  • Станчевська Ольга Василівна
  • Хрущ Андрій Сергійович
  • Вольнюк Ірина Анатоліївна
  • Кушеватський Євген Ісаакович
  • Меркулова Ольга Борисівна
  • Горбачов Костянтин Петрович
  • Проскурня Віктор Володимирович
  • Лунін Антон Андрійович
  • Поволоцька Олена Василівна

Мелітопольської міської організації Партії «Соціалістична Україна»

  • Фурса Вячеслав Олексійович
  • Нагірняк Валентина Вікторівна
  • Димарчук Лариса Вячеславівна

Мелітопольської міської організації Політичної партії «Зелені»

  • Соломіна Лілія Федорівна
  • Приходько Світлана Іванівна
  • Семенюк Тамара Семенівна
  • Цюпко Валентина Петрівна

Мелітопольської міської організації політичної партії «Наш Дім»

  • Цибулько Яніна Францевна
  • Мазіна Марія Василівна
  • Смоліна Людмила Олексіївна

Мелітопольської міської організації Соціал-демократичної партії України (об`єднаної)

  • Шанін Геннадій Іванович
  • Федоров Володимир Вікторович
  • Кіріченко Олександр Іванович
  • Жадан Олена Геннадіївна
  • Копайлова Тетяна Віталіївна
  • Кисельова Ганна Валентинівна
  • Коротков Олександр Сергійович
  • Борисенко Леонід Іванович
  • Дерінг Людмила Анатоліївна
  • Міщенко Валерій Іванович
  • Прохін Костянтин Олександрович
  • Піхурець Валерій Олександрович
  • Різник Володимир Іванович
  • Савчук Мирослав Васильович
  • Усиков Віллій Миколайович
  • Грицаненко Віктор Васильович
  • Шубін Сергій Львович
  • Димарчук Алла Олександрівна
  • Шевченко Віталій Костянтинович
  • Панарін Борис Олексійович
  • Собчук Людмила Іванівна
  • Матєв Валерій Олександрович
  • Фоміна Тамара Олексіївна
  • Арішин Віталій Юрійович
  • Лузяніна Людмила Іванівна
  • Гришкан Павло Олександрович
  • Бавико Ганна Валеріївна
  • Гладких Олександр Сергійович
  • Сурядний Олексій Вікторович
  • Ємельянцев Іван Михайлович

Мелітопольської міської організації Партії \»Громадянська солідарність\»

  • Даннік Лідія іванівна
  • Лозович Валентина Іванівна
  • Любашенко Тетяна Володимирівна

Мелітопольської міської організації політичної партії «Партія захисту прав людини»

  • Єдигарьєва Галина Миколаївна
  • Бондар Лілія Володимирівна
  • Пузікова Зінаїда Єгорівна

Мелітопольської міської організації політичної партії «Народно-трудовий союз України»

  • Дейнега Валентина Макарівна
  • Коробко Віра Петрівна
  • Юнг Валентина Олександрівна

Мелітопольської міської організації Української селянської демократичної партії

  • Посохіна Тетяна Валентинівна
  • Абаренко Галина Яківна
  • Толстолік Юлія Сергіївна

Мелітопольської міської організації Партії «Відродження»

  • Толстолік Анатолій Іванович
  • Болгаріна Валентина Леонідівна
  • Бутрей Галина Федосівна

Мелітопольської міської організації Української Народної Партії

  • Крушельницька Тетяна Ігорівна
  • Сапожніков Микола Дмитрович
  • Крушельницький Ігор Євгенович
  • Калугін Роман Леонідович
  • Помбухчий Андрій Олександрович
  • Станко Ігор Миколайович
  • Каліцев Дмитро Іванович

Мелітопольської міської організації політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»

  • Сажнева Марина Вікторівна
  • Петрова Катерина Олександрівна
  • Горбань Володимир Степанович
  • Шатохіна Наталія Георгіївна
  • Прокоф’єв Олексій Костянтинович
  • Шостак Дмитро Юрійович
  • Леонтьєва Ольга Олександрівна
  • Квашневський Олександр Іванович
  • Ковальчук Валентина Андріївна
  • Євсюков Олександр Олександрович
  • Євсюков Володимир Олександрович
  • Вознюк Олена Володимирівна
  • Єрмак Джаміля Магомедівна
  • Стеценко Володимир Валерійович
  • Лещін Олександр Володимирович
  • Шестопалов Сергій Павлович
  • Васильєв Сергій Петрович
  • Бурлака Тетяна Миколаївна
  • Євтушенко Сергій Михайлович
  • Бурлака Неля Сергіївна
  • Гайдаєнко Іван Олександрович
  • Мінгазова Раіда Рауфівна
  • Фоменко Олена Вікторівна
  • Полторацька Галина Миколаївна

Мелітопольської міської організації Партії Зелених України

  • Кизилов Сергій Борисович
  • Глєбов Андрій Юрійович
  • Потапов Олександр В’ячеславович
  • Малярчук Сергій Васильович
  • Кириллов Олександр Георгійович
  • Савченко Віталій Леонтійович
  • Целюрик Павло Олегович
  • Кірсанов Андрій Миколайович
  • Середа Олег Григорович
  • Лисенко Валерій Іванович
  • Вілянов Михайло Сергійович
  • Загрівий В’ячеслав Віталійович
  • Овсяніков Юрій Анатолійович
  • Михова Ольга Євгеніївна
  • Слобожан Олександр Валерійович
  • Ємельянова Галина Сергіївна
  • Вилегжанін Олександр Сергійович
  • Руденко Ганна Вікторівна
  • Принужденко Володимир Миколайович
  • Шило Михайло Сергійович
  • Єгоров Роберт Олексійович
  • Петрух Анжела Олександрівна
  • Руденко Людмила Борисівна

Мелітопольської міської організації Народно-демократичної партії

  • Христова Світлана Володимирівна
  • Покровенко Анатолій Михайлович
  • Жадан Олександр Олександрович

Мелітопольської міської організації Комуністичної партії України

  • Мамонова Єлізавета Іванівна
  • Зубарєв Максим Юрійович
  • Трухін Дмитро Геннадійович
  • Купрєєнко Сергій Володимирович
  • Терещенко Олександр Михайлович
  • Шестаков Олександр Петрович
  • Гомон Людмила Олександрівна
  • Горбатюк Ігор Васильович
  • Самофалов Віктор Анатолійович
  • Сидоренко Алеся Олександрівна
  • Букреєв Василь Вікторович
  • Павленко Віталій Вікторович
  • Станков Євген Юрійович
  • Рикова Світлана Миколаївна
  • Соколов Валерій Іванович
  • Кірічков Руслан Сергійович

Мелітопольської міської організації в Запорізькій області Політичної партії «Європейська партія України»

  • Живецький Віктор Вячеславович
  • Кіров Олександр Геннадійович
  • Старков Павло Андрійович
  • Можаровський Олексій Леонідович
  • Шеріфов Алімурад Ханмагомедович
  • Мальцев Дмитро Борисович
  • Стойков Юрій Анатолійович
  • Скорина В’ячеслав Іванович
  • Завгородній Володимир Миколайович
  • Ільковський Володимир Андрійович
  • Нетреба Ігор Миколайович
  • Гаврилова Ірина Петрівна
  • Тарасенко Світлана Вікторівна
  • Іванов Микола Вікторович
  • Єбулісов Вейс Ізітович
  • Хахаміді Ігор Павлович
  • Старков Іван Андрійович
  • Бородянко Михайло Сергійович
  • Терещенко Сергій Олександрович
  • Живецький Радіон Альбертович

Мелітопольської міської організації політичної партії \»Народна самооборона\»

  • Волков Олександр Миколайович
  • Гаркушка Дмитро Юрійович
  • Сотула Віталій Вікторович
  • Журавко Сергій Васильович
  • Трішина Олена Валеріївна
  • Чорний Дмитро Анатолійович
  • Бондар Ольга Василівна
  • Клюшнікова Альона Віталіївна
  • Мосюр Сергій Юрійович
  • Морозова Анастасія Олександровна
  • Мезенцев Денис Юрійович
  • Зубик Микола Миколайович
  • Семікін Михайло Александрович
  • Кім Віктор Валерійович
  • Матвієць Володимир Павлович
  • Акінжела Станіслав Григорович
  • Селедцов Сергій Віталійович
  • Іщенко Василь Дмитрович
  • Гварліані Артем Анатолійович
  • Братішко Олександр Миколайович
  • Грузін Олександр Сергійович
  • Тумінський Віталій Володимирович
  • Макаревич Інна Валентинівна
  • Смірнов Роман Михайлович
  • Братішко Євген Олександрович
  • Заєць Ірина Володимирівна
  • Чуприна Тетяна Валентинівна

Мелітопольської міської організації Аграрної партії України

  • Легеза Георгій Олексійович
  • Кюрчев Сергій Володимирович
  • Аблов Віктор Петрович
  • Легеза Дмитро Георгійович

Мелітопольської міської партійної організації \»Совість України\»

  • Крейденко Тетяна Вікторівна
  • Бочаров Сергій Володимирович
  • Крейденко Володимир Вікторович
  • Дубінська Світлана Вікторівна
  • Герасимов Владислав Володимирович
  • Васильєв Георгій Володимирович
  • Крейденко Віктор Володимирович
  • Березенцева Тетяна Володимирівна
  • Биковська Зінаїда Михайлівна
  • Лукашенко Петро Олексійович
  • Полякова Валентина Анатольївна
  • Сибуряєв Сергій Леонідович
  • Лукашенко Людмила Олексіївна
  • Куманьов Олександр Євгеньович
  • Васильєв Олексій Георгійович

Мелітопольської міської партійної організації політичної партії «Сильна Україна»

  • Ільчук Світлана Миколаївна
  • Каламбет Геннадій Григорійович
  • Сігута Андрій Леонідович
  • Орловський Сергій Юрійович
  • Арестенко Микола Миколайович
  • Прохоров Сергій Геннадійович
  • Горбань Юрій Вікторович
  • Сівенкова Олена Вікторівна
  • Качан Олексій Миколайович
  • Відревич Михайло Олександрович
  • Орловська Ніна Володимирівна
  • Сульженко Андрій Миколайович
  • Носова Наталія Валеріївна
  • Козакова Наталія Федорівна
  • Виноградов Ігор Валерійович
  • Катанчик Євген Миколайович
  • Фесик Олександр Володимирович
  • Грабовой Олександр Сергійович
  • Соснова Ганна Василівна
  • Дьячков Віталій Володимирович
  • Ступак Денис Сергійович
  • Гринченко Євгенія Миколаївна
  • Суслова Олена Володимирівна
  • Негрій Сергій Володимирович
  • Дуданець Олег Олександрович
  • Суровцев Андрій Вікторович
  • Лещенко Дмитро Юрійович

Мелітопольської міської організації партії Християнсько-Демократичний Союз

  • Півцаєв Едуард Олексійович
  • Яланський Олександр Миколайович
  • Кравченко Сергій Сергійович
  • Попович Віталій Васильович
  • Шавров Ігор Валерійович

Мелітопольської міської організації партії «Реформи і порядок»

  • Семак Олександр Геннадійович
  • Зубов В’ячеслав Федорович
  • Чичановський Ігор Олексійович
  • Москаленко Олег Ілліч
  • Гаценко Тетяна Сергійовна
  • Саскевич Андрій Васильович
  • Рудченко Сергій Олександрович
  • Ушаков Олексій Вікторович
  • Набоков Анатолій Миколайович

Мелітопольської міської організації партії \»Народна влада\»

  • Мішкін Віталій Васильович
  • Орлов Олег Емануілович
  • Орлов Віктор Емануілович
  • Політун Олег Георгійович
  • Маслянка Віталій Володимирович

Мелітопольської міської організації Політичної Партії \»Фронт Змін\»

  • Діхтерьов Юрій Григорович
  • Міліч Валерій Леонідович

Мелітопольської міської партійної організації політичної партії «Партія Екологічного порятунку «ЕКО+25%»

  • Павлій Андрій Григорович
  • Стойчев Володимир Георгійович
  • Казакова Світлана Миколаївна
  • Даценко Людмила Миколаївна
  • Дешко Дмитро Володимирович
  • Немно Гелена Йосипівна
  • Скорлупіна Лариса Василівна
  • Волеський Віктор Йосипович
  • Овчаров Сергій Володимирович
  • Сушко Ольга Вікторівна
  • Чуб Сергій Володимирович
  • Слюнін Анатолій Івановіч
  • Попова Юлія Василівна
  • Тихий Юрій Іванович
  • Ладоненко Юрій Олександрович
  • Кірічкова Світлана Юріївна
  • Ярова Люся Семенівна
  • Купрєєнко Володимир Миколайович
  • Вишневська Наталя Валентинівна
  • Сейкора Тетяна Сергіївна
  • Стойчев Дмитро Володимирович
  • Кириленко Катерина Василівна
  • Волковська Ольга Олександрівна
  • Лагода Світлана Віталіївна
  • Пірова Євгенія Юріївна
  • Авраменко Людмила Вікторівна
  • Драганова Людмила Миколаївна
  • Гребенніков Геннадій Вікторович
  • Іванова Євгенія Петрівна
  • Попазова Марина Юріївна

Мелітопольської міської партійної організації Соціалістичної партії України

  • Жидкевич Микола Григорович
  • Ялпачик Володимир Федорович
  • Чуріков Сергій Сергійович
  • Лисенко Ігор Анатолійович
  • Кобка Олексій Іванович
  • Камчатний В’ячеслав Леонідович
  • Спєров Костянтин Геннадійович
  • Кононихін Василь Павлович
  • Ченін Ігор Миколайович
  • Білера Анатолій Степанович
  • Гуковська Антоніна Олександрівна
  • Кудрявцев Андрій Олександрович
  • Малий Петро Миколайвич

Мелітопольської міської у Запорізькій області організації політичної партії \»Союз Лівих Сил\»

  • Рудакова Ірина Володимирівна
  • Генов Тарас Сергійович
  • Яремій Віталій Іванович
  • Аверін Сергій Миколайович
  • Єременко Вячеслав Миколайович
  • Пермякова Лариса Вікторівна
  • Василенко Леонід Іванович
  • Сінделі Ірина Миколаївна
  • Кирилюк Віктор Миколайович
  • Поляков Володимир Вікторович
  • Коваленко Дмитро Вікторович
  • Волох Дмитро Анатолійович
  • Роман Владислав Володимирович
  • Кобзар Вікторія Сергіївна
  • Вдовиченко Георгій Георгійович
  • Райнов Андрій Миколайович
  • Кобка Віталій Анатолійович
  • Проскурня Сергій Миколайович
  • Пантелеєв Сергій Васильович
  • Кравченко Олег Вікторович
  • Макаров Олександр Вікторович
  • Генов Євген Олександрович
  • Кравцов Олег Петрович

Мелітопольської міської партійної організації Політичної партії \»УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка

  • Булгаков Олексій Олексійович
  • Михайлова Лариса Вікторівна
  • Руденко Олег Анатолійович
  • Овдієнко Олег Іванович
  • Стамінова Маргарита Геннадіївна
  • Михайлов Едуард Васильович
  • Кукушкіна Марина Миколаївна

Мелітопольської міської партійної організації ВО \»Свобода\»

  • Бондаренко Антон Валерійович
  • Тарасенко Павло Володимирович
  • Павлюк Дмитро Ігорович
  • Коробка Олександр Михайлович
  • Посунько Ігор Олегович
  • Чечіков Євген Валерійович

Мелітопольської міської організації Народного Руху України

  • Шиян Сергій Анатолійович
  • Галашков Сергій Анатолійович
  • Хрунік Ігор Васильович
  • Чернишов Геннадій Олександрович
  • Солярчин Марія Дмитрівна

Мелітопольської міської організації Української соціал-демократичної партії

  • Желєва Людмила Борисівна
  • Сахацька Валентина Мефодіївна
  • Желєва Юлія Сергіївна
  • Лактіонова Любов Дмитрівна
  • Пачев Сергій Іванович
  • Сахацький Олександр Олександрович
  • Савченко Валентина Валентинівна
  • Мітєва Арина Миколаївна
  • Тищенко Дар’я Олександрівна
  • Мємєтов Хасім Шевкетович
  • Капінос Юрій Васильович
  • Зарютін Віталій Володимирович
  • Хілько Микола Генадійович
  • Сімонянц Роман Аветісович
  • Намлієва Людмила Миколаївна
  • Дрюцька Галина Петрівна
  • Денисов Ігор Геннадійович
  • Мєрєнков Тимур Євгенович
  • Івахов Юрій Васильович
  • Нікулов Володимир Вікторович
  • Окса Микола Миколайович
  • Мємєтов Арлєн Хасімович
  • Савенков Денис В’ячеславович

Мелітопольської міської організації політичної партії \»Нова політика\»

  • Загорко Надія Петрівна
  • Гадомський Віталій Ігорович
  • Фалалєєв Євген Васильович
  • Побігун Михайло Дмитрович
  • Трубаєва Світлана Вікторівна
  • Федорова Тетяна Іванівна
  • Рибницький Анатолій Вікторович
  • Дуброва Євгенія Віталіївна
  • Довгий Володимир Вікторович
  • Мельник Олександр Васильович
  • Краєв Віктор Віталійович
  • Скляр Олександр Григорович
  • Євстігнєєв Сергій Анатолійович
  • Мітін В’ячеслав Миколайович
  • Манькова Марина Адольфівна

Мелітопольської міської організації Партії \»Київська Русь\»

  • Смирнов Валентин Миколайович
  • Берднікова Катерина Василівна
  • Голуб Марія Василіївна
  • Жуковська Світлана Юріївна
  • Попаз Віталій Васильович
  • Юдіна Наталя Сергіївна
  • Огієнко Ольга Василівна
  • Кули нич Лілія Іванівна
  • Петрусевич Валентина Павлівна
  • Карнаухова Ірина Володимирівна
  • Сотник Сергій Васильович
  • Гритчин Віктор Васильович

Мелітопольської міської організації Народної Партії

  • Лябах Валерій Олексійович
  • Павелко Андрій Станіславович
  • Верещага Юрій Іванович
  • Мелюк Наталія Миколаївна
  • Лябах Андрій Валерійович
  • Трошина Олена Джонівна
  • Аюбов Абдулмелик Мухтарович
  • Новогрибельський Ігор Ізяславович
  • Мироненко Геннадій Анатолійович

Мелітопольської міської організації партії \»Справедливість\»

  • Ковальов Олександр Олександрович
  • Лушніков Юрій Вікторович
  • Лушніков Олександр Вікторович

Мелітопольської міської організації політичної партії \»Наша Україна\»

  • Карачевцев Геннадій Михайлович
  • Березовський Олег Іванович
  • Комаринський Василь Іванович
  • Поляков Олександр Юрійович
  • Суховецький Віктор Станіславович
  • Комарницька Алла Михайлівна
  • Гук Віталій Валерійович

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.