9323

Рада запрошує до себе

Мелітопольський виконком шукає активних і небайдужих підприємців, які бажають співпрацювати із місцевою владою. Увійдіть у раду підприємців!

Виконавчий комітет Мелітопольської міської ради Запорізької області повідомляє, що прийнята постанова Кабінету Міністрів України від 18.05.2011 №526 «Про утворення регіональних рад підприємців в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі» (далі – Постанова).

У відповідності до Постанови у липні поточного року буде затверджений склад регіональної ради підприємців при Запорізькій облдержадміністрації (далі – Регіональна рада).

Просимо Вас взяти участь в новостворюваній Регіональній раді підприємців або рекомендувати до складу кандидатуру підприємця, який є активною і небайдужою особистістю і виявить бажання співпраці з місцевим органом влади.

У разі прийняття позитивного рішення просимо надати до відділу з розвитку підприємництва виконавчого комітету Мелітопольської міської ради (каб. 15, вул. К.Маркса, 5) заяву на імя заступника голови облдержадміністрації Гончарука П.А. у термін до 13.07.2011.

Додатково повідомляємо, що установчі збори по створенню Регіональної ради та вибори її керівного складу відбудуться в приміщенні облдержадміністрації наприкінці другої декади липня 2011 року, про що потенційних учасників буде додатково проінформовано.

Мелітопольський виконком

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.